Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува el:Φιοντόρ Α΄ της Ρωσίας)
с (r2.7.3) (Робот: Менува mr:पहिला फियोदोर, रशिया)
[[lt:Fiodoras I]]
[[hu:I. Fjodor orosz cár]]
[[mr:फियोदोर पहिला फियोदोर, रशिया]]
[[nl:Fjodor I van Rusland]]
[[ja:フョードル1世]]
127.214

уредувања