Разлика помеѓу преработките на „Никотин“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува jv:Nikotin
с (Робот: Додава jv:Nekotin)
с (r2.7.3) (Робот: Менува jv:Nikotin)
[[it:Nicotina]]
[[he:ניקוטין]]
[[jv:NekotinNikotin]]
[[kn:ನಿಕೋಟಿನ್]]
[[jv:Nekotin]]
[[kk:Никотин]]
[[sw:Nikotini]]
126.287

уредувања