Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ur:گوئٹے مالا شہر
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Qvatemala (şəhər))
с (r2.7.3) (Робот: Додава ur:گوئٹے مالا شہر)
[[udm:Гватемала (кар)]]
[[uk:Гватемала (місто)]]
[[ur:گوئٹے مالا شہر]]
[[ug:گۋاتېمالا شەھىرى]]
[[vi:Thành phố Guatemala]]
125.824

уредувања