Плевел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава gl:Mala herba
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ms:Rumpai)
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl:Mala herba)
[[fa:علف هرز]]
[[fr:Adventice]]
[[gl:Mala herba]]
[[ko:잡초]]
[[hi:खरपतवार]]
7.011

уредување