Проект „Гутенберг“: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава sco:Project Gutenberg
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава sco:Project Gutenberg)
[[ro:Proiectul Gutenberg]]
[[ru:Проект «Гутенберг»]]
[[sco:Project Gutenberg]]
[[simple:Project Gutenberg]]
[[sk:Project Gutenberg]]
2.613

уредувања