Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

с
r2.7.1) (Робот: Менува de:Iranische Zentralbank
с (r2.7.1) (Робот: Додава de:The Central Bank of the Islamic Republic of Iran)
с (r2.7.1) (Робот: Менува de:Iranische Zentralbank)
[[Категорија:Централни банки|Иран]]
 
[[de:Iranische Zentralbank]]
[[de:The Central Bank of the Islamic Republic of Iran]]
[[en:Central Bank of the Islamic Republic of Iran]]
[[fa:بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران]]
1.364

уредувања