Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

с
r2.7.1) (Робот: Додава de:The Central Bank of the Islamic Republic of Iran
с (r2.5.4) (Робот: Додава he:הבנק המרכזי של איראן)
с (r2.7.1) (Робот: Додава de:The Central Bank of the Islamic Republic of Iran)
[[Категорија:Централни банки|Иран]]
 
[[de:The Central Bank of the Islamic Republic of Iran]]
[[en:Central Bank of the Islamic Republic of Iran]]
[[fa:بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران]]
34.422

уредувања