Разлика помеѓу преработките на „Партија за демократски просперитет“

с
r2.7.1) (Робот: Додава de:Partei für Demokratische Prosperität
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Partito per la Prosperità Democratica)
с (r2.7.1) (Робот: Додава de:Partei für Demokratische Prosperität)
[[bg:Партия за демократичен просперитет]]
[[ca:Partit per la Prosperitat Democràtica]]
[[de:Partei für Demokratische Prosperität]]
[[en:Party for Democratic Prosperity]]
[[fr:Parti pour la prospérité démocratique]]
34.422

уредувања