Отвори го главното мени

Промени

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ca:Giga-
[[bg:Гига-]]
[[br:Giga]]
[[ca:Giga-]]
[[cs:Giga]]
[[et:Giga-]]
125.599

уредувања