Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава bn:মাকাও
[[an:Macau]]
[[az:Makao]]
[[bn:মাকাও]]
[[zh-min-nan:Ò-mn̂g]]
[[be:Макаа]]