Разлика помеѓу преработките на „Итака“

Одземени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише lv:Itaka
с (Робот: Додава be-x-old:Ітака)
с (r2.7.2) (Робот: Брише lv:Itaka)
 
[[Категорија:Јонски острови]]
 
[[Категорија:Општини во Грција]]
 
[[ang:Iþacige]]
[[ar:إيثاكا]]
[[br:Itaka]]
[[be-x-old:Ітака]]
[[bg:Итака]]
[[br:Itaka]]
[[ca:Ítaca]]
[[cs:Ithaka]]
[[he:איתקה]]
[[la:Ithaca (insula)]]
[[lv:Itaka]]
[[lt:Itakė]]
[[mr:इथाका]]
[[uk:Ітака]]
[[zh:伊薩基島]]
 
[[Категорија:Општини во Грција]]
24.401

уредување