Разлика помеѓу преработките на „Рокселана“

Одземени 35 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 77.29.47.150 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot
с (Отстрането уредувањето на 77.29.47.150 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
{{Ризница-врска|Roxelana}}
 
[[Категорија:Отоманска династијалеле мамо леле мамодинастија]]
 
[[ar:روكسلانا]]