Жан-Мари Пелт: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| PLACE OF DEATH =
}}
{{DEFAULTSORT:PeltПелт, Jean-MarieЖан Мари}}
 
[[CategoryКатегорија:Француски ботаничари]]
 
{{Франција-ботаничар-никулец}}