Твитер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sl:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ace:Twitter)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sl:Twitter)
[[simple:Twitter]]
[[sk:Twitter]]
[[sl:Twitter]]
[[so:Twitter]]
[[ckb:تویتەر]]
34.422

уредувања