Рефрен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава sr:Refren
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Кайырма)
с (Робот: Додава sr:Refren)
[[sk:Refrén]]
[[fi:Kertosäe]]
[[sr:Refren]]
[[sv:Refräng]]
[[uk:Рефрен]]
85.496

уредувања