Рејнато Пуно: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{филипински-политичар-никулец}}
[[Category:Филипинци]]
[[Category:филипискифилипински политичари]]
 
[[nl:Reynato Puno]]