Категорија:1832: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Додава mt:Kategorija:1832
с r2.6.5) (Робот: Менува se:Category:1832
с r2.7.2+) (Робот: Додава mt:Kategorija:1832
Ред 25:
[[eu:Kategoria:1832]]
[[fa:رده:۱۸۳۲ (میلادی)]]
[[hif:Categoryvibhag:1832]]
[[fr:Catégorie:1832]]
[[gv:Ronney:1832]]
Ред 48:
[[lb:Kategorie:1832]]
[[hu:Kategória:1832]]
[[mt:Kategorija:1832]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १८३२]]
[[arz:تصنيف:1832]]
Ред 62 ⟶ 63:
[[ru:Категория:1832 год]]
[[sah:Категория:1832]]
[[se:CategoryKategoriija:1832]]
[[sq:Kategoria:1832]]
[[simple:Category:1832]]
127.532

уредувања