Разлика помеѓу преработките на „Албанска мафија“

с (r2.7.2) (Робот: Додава sq:Bandat kriminale shqiptare)
 
===Австралија===
Кум на на една фамилијаод Фамилиите на мафијата '- Даут KadriovskiКадриовски "- добиго вниманиепривлече одвниманието на австралискитеавсталиските власти откако создаде гасовод на дрога преку албанските и хрватските заедници во Сиднеј и БризбејнБризбејл.
 
==Наводи==
Анонимен корисник