Категорија:Родени во 1319 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1319
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1319.)
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1319)
[[fa:رده:زادگان ۱۳۱۹ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1319]]
[[gl:Categoría:Nados en 1319]]
[[gan:Category:1319年出世]]
[[ko:분류:1319년 태어남]]
[[uk:Категорія:Народились 1319]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1319]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga natawo han 1319]]
[[zh:Category:1319年出生]]
127.231

уредување