Разлика помеѓу преработките на „Дилма Русев“

с
r2.7.2) (Робот: Менува gn:Dilma Rousseff
с (r2.7.2) (Робот: Додава ia:Dilma Rousseff)
с (r2.7.2) (Робот: Менува gn:Dilma Rousseff)
[[af:Dilma Rousseff]]
[[ar:ديلما روسيف]]
[[gn:Dilma RoussefRousseff]]
[[zh-min-nan:Dilma Rousseff]]
[[be:Дзілма Русеф]]
7.011

уредување