Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:МансфелдЗидхарц-никулец“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{asbox | image = Wappen Landkreis Mansfeld-Suedharz.svg | pix = 40x30 | subject = локација во Мансфелд-Зидхарц ...)
 
| image = Wappen Landkreis Mansfeld-Suedharz.svg
| pix = 40x30
| subject =
| subject qualifier = локацијаза место во округот [[Мансфелд-Зидхарц]]
| qualifier =
| category = Никулци за Мансфелд-Зидхарц
| tempsort =
| name = Шаблон:МансфелдЗидхарц-никулец
}}<noinclude>
}}
[[en:Template:MansfeldSüdharz-geo-stub]]
</noinclude>