Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1790 година“

с
Робот: Додава mt:Kategorija:Mietu fl-1790
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1790.)
с (Робот: Додава mt:Kategorija:Mietu fl-1790)
[[mr:वर्ग:इ.स. १७९० मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1790]]
[[mt:Kategorija:Mietu fl-1790]]
[[new:पुचः:१७९०य् मदुगु]]
[[ja:Category:1790年没]]
85.496

уредувања