Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Државнознаме“

нема опис на уредувањето
(Нова страница: {{country data {{{1}}} | country flagcountry2 | countryname = {{{1}}} | variant = {{{2|}}} | size = {{{size|}}} | name = {{{name|}}} }})
 
{{flagcountry|Soviet Union}}
{{country data {{{1}}}
| country flagcountry2
| countryname = {{{1}}}
| variant = {{{2|}}}
| size = {{{size|}}}
| name = {{{name|}}}
}}
91

уредување