Разлика помеѓу преработките на „Улан Батор“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: uz:Ulan-Bator
с (Бришење на "National_University_of_Mongolia.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[comm...)
с (r2.7.2) (Бот Додава: uz:Ulan-Bator)
[[be:Горад Улан-Батар]]
[[be-x-old:Улан-Батар]]
[[bg:Улан Батор]]
[[bo:ཝུ་ལན་བ་ཐུར]]
[[bs:Ulan Bator]]
[[br:Ulaanbaatar]]
[[bg:Улан Батор]]
[[bxr:Улаан-Баатар]]
[[ca:Ulan Bator]]
[[oc:Ulaan Baatar]]
[[mhr:Улан-Батор]]
[[uz:Ulan-Bator]]
[[pap:Ulan Bator]]
[[pms:Ulaanbaatar]]
5.636

уредувања