Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Трамвај“

с
r2.7.2) (Бот Менува: szl:Kategoria:Sztrasbany
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Trams}} Категорија:Јавен превоз Категорија:Железнички транспорт [[Ка...)
 
с (r2.7.2) (Бот Менува: szl:Kategoria:Sztrasbany)
[[be:Катэгорыя:Трамвай]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Трамвай]]
[[bg:Категория:Трамвай]]
[[bs:Kategorija:Tramvajski saobraćaj]]
[[bg:Категория:Трамвай]]
[[ca:Categoria:Tramvia]]
[[cs:Kategorie:Tramvajová doprava]]
[[sk:Kategória:Električková doprava]]
[[sl:Kategorija:Tramvaj]]
[[szl:KategoryjoKategoria:Sztrasbany]]
[[sr:Категорија:Трамвај]]
[[fi:Luokka:Raitiotieliikenne]]
5.636

уредувања