Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Одземени 43 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
Сите песни се напишани и компонирани од [[Дејв Мастејн]], освен обележаните каде свој удел имале и останатите членови.
 
# "Reckoning Day" (Мастејн, [[Марти Фридмен]], [[Дејвид Елефсон]]) – 4:34
# "[[Train of Consequences]]" – 3:26
# "Addicted to Chaos" – 5:26
# "The Killing Road" – 3:57
# "Blood of Heroes" – 3:57
# "Family Tree" (Мастејн, Елефсон, [[Ник Менза]]) – 4:07
# "Youthanasia" – 4:09
# "I Thought I Knew It All" (Мастејн, Фридмен, Елефсон, Менза) – 3:44
945

уредувања