Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Одземени 45 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
# "I Thought I Knew It All" (Мастејн, Фридмен, Елефсон, Менза) – 3:44
# "Black Curtains" (Мастејн, Фридмен) – 3:39
# "[[Victory (песна на Мегадет)|Victory]]" (Mustaine, Фридмен, Елефсон, Менза) – 4:27
 
==== Бонус песни од 2004: ====
945

уредувања