Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Одземени 302 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| This album = '''''Youthanasia'''''<br>(1994)
| Next album = ''[[Cryptic Writings]]''<br>(1997)
| Misc = {{Singles
| Name = Youthanasia
| Type = studio
| single 1 = [[Train of Consequences]]
| single 1 date = 1994
| single 2 = [[À Tout le Monde|A Tout le Monde]]
| single 2 date = 1995
| single 3 = Reckoning Day
| single 3 date = 1995
}}
}}
 
945

уредувања