Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Додадени 6 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
# "[[Victory (песна на Мегадет)|Victory]]" (Mustaine, Фридмен, Елефсон, Менза) – 4:27
 
==== 2004 Бонус песни од 2004: ====
# <li value=13>"Millennium of the Blind" (претходно необјавена) (Мастејн, Фридмен) – 2:15
# "New World Order" (демо) – 3:45
945

уредувања