Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1807 година“

с
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1807)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Riegádeamit 1807, war:Category:Mga natawo han 1807)
[[ru:Категория:Родившиеся в 1807 году]]
[[sah:Категория:1807 сыллаахха төрөөбүттэр]]
[[se:KategoriijaCategory:Riegádeamit 1807]]
[[simple:Category:1807 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1807]]
[[uk:Категорія:Народились 1807]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1807]]
[[war:KaarangayCategory:Mga natawo han 1807]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1807]]
[[zh-yue:Category:1807年出世]]
126.173

уредувања