Предлошка:Казахстан-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава be:Шаблон:Kazakhstan-stub
с (Робот: Додава vi:Bản mẫu:Sơ khai Kazakhstan)
с (Робот: Додава be:Шаблон:Kazakhstan-stub)
[[Категорија:Шаблони за Казахстан]]
[[ar:قالب:بذرة كازاخستان]]
[[be:Шаблон:Kazakhstan-stub]]
[[bg:Шаблон:Казахстан-мъниче]]
[[en:Template:Kazakhstan-stub]]
85.496

уредувања