Разлика помеѓу преработките на „ReLoad“

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| Cover = Metallica - Reload cover.jpg
| Released = Ноември 18, 1997
| Recorded = Мај 1995 – Фебруари 1996, Јуни - Октоври 1997 atво The Plant Studios, [[Саусалито]], [[Калифорнија]]
| Genre = [[Хеви метал]], [[хард рок]]
| Length = 76:00
Анонимен корисник