Хавана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pnb:ہوانا
с (Робот: Додава srn:Havana)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pnb:ہوانا)
[[nov:Havana]]
[[oc:L'Avana]]
[[pnb:ہوانا]]
[[pap:Havana]]
[[pms:L'Avan-a]]
[[sc:S'Avana]]
[[sco:Havana]]
[[srn:Havana]]
[[stq:Havanna]]
[[sq:Havana]]
[[sk:Havana]]
[[sl:Havana]]
[[srn:Havana]]
[[sr:Хавана]]
[[sh:Havana]]
127.176

уредувања