Предлошка:Бразил-никулец: Разлика помеѓу преработките

Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Бразил е [[Википе...
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Бразил е [[Википе...)
(нема разлика)