Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
# "[[Victory (Megadeth song)|Victory]]" (Mustaine, Friedman, Ellefson, Menza) – 4:27
 
==== 2004 бонусБонус песни ====
# <li value=13>"Millennium of the Blind" (previously unreleased) (Mustaine, Friedman) – 2:15
# "New World Order" (demo) – 3:45
945

уредувања