Разлика помеѓу преработките на „ReLoad“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| Released = Ноември 18, 1997
| Recorded = Мај 1995 – Фебруари 1996, Јуни - Октоври 1997 at The Plant Studios, [[Саусалито]], [[Калифорнија]]
| Genre = [[Хеви метал]], [[Хардхард рок]]
| Length = 76:00
| Label = [[Elektra Records|Електра]], [[Vertigo Records|Вертиго]]
945

уредувања