Разлика помеѓу преработките на „ReLoad“

Додадени 495 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
}}
}}
 
== Листа на песни ==
 
Албумот ги содржи следниве песни (по редослед)
# ''Fuel'' – 4:29
# ''The Memory Remains'' – 4:39
# ''Devil's Dance'' – 5:18
# ''The Unforgiven II'' – 6:36
# ''Better Than You'' – 5:21
# ''Slither'' – 5:13
# ''Carp Diem Baby'' – 6:12
# ''Bad Seed'' – 4:05
# ''Where the Wild Things Are'' – 6:54
# ''Prince Charming'' – 6:05
# ''Low Man's Lyrics'' – 7:36
# ''Attitude'' – 5:16
# ''Fixxxer'' – 8:15
945

уредувања