Сент Џозеф (Барбадос): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Saint Joseph
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Saint Joseph)
[[no:Saint Joseph prestegjeld (Barbados)]]
[[pl:Saint Joseph (parafia)]]
[[pt:Saint Joseph (Barbados)]]
[[ro:Saint Joseph, Barbados]]
[[simple:Saint Joseph, Barbados]]
127.230

уредувања