Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува de:Departamento Alto Paraguay
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува de:Departamento Alto Paraguay)
[[bg:Горен Парагвай]]
[[ca:Departament de l'Alt Paraguai]]
[[de:Departamento Alto Paraguay]]
[[en:Alto Paraguay Department]]
[[es:Departamento de Alto Paraguay]]
127.230

уредувања