Антанта: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава tr:Üçlü İtilaf
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава az:Antanta)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава tr:Üçlü İtilaf)
[[sv:Ententen]]
[[th:ไตรภาคี]]
[[tr:Üçlü İtilaf]]
[[uk:Антанта]]
[[fiu-vro:Antant]]
6.057

уредувања