Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1798 година“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Riegádeamit 1798
с (r2.7.2+) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1798)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Riegádeamit 1798)
[[ro:Categorie:Nașteri în 1798]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1798 году]]
[[se:KategoriijaCategory:Riegádeamit 1798]]
[[simple:Category:1798 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1798]]
126.967

уредувања