Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1828 година“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Jápmimat 1828
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1828)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Jápmimat 1828)
[[qu:Katiguriya:Wañusqa 1828]]
[[ru:Категория:Умершие в 1828 году]]
[[se:KategoriijaCategory:Jápmimat 1828]]
[[sq:Kategoria:Vdekje 1828]]
[[simple:Category:1828 deaths]]
126.849

уредувања