Категорија:1802: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:1802, war:Category:1802
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:1802)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:1802, war:Category:1802)
[[ru:Категория:1802 год]]
[[sah:Категория:1802]]
[[se:KategoriijaCategory:1802]]
[[simple:Category:1802]]
[[sk:Kategória:1802]]
[[uk:Категорія:1802]]
[[vi:Thể loại:1802]]
[[war:KaarangayCategory:1802]]
[[yo:Ẹ̀ka:1802]]
[[zh-yue:Category:1802年]]
127.201

уредување