Категорија:1802: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:1802
с (r2.7.2) (Робот: Додава kk:Санат:1802 жыл)
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:1802)
[[fr:Catégorie:1802]]
[[gv:Ronney:1802]]
[[gl:Categoría:1802]]
[[gan:Category:1802年]]
[[ko:분류:1802년]]
[[ru:Категория:1802 год]]
[[sah:Категория:1802]]
[[se:CategoryKategoriija:1802]]
[[simple:Category:1802]]
[[sk:Kategória:1802]]
[[uk:Категорія:1802]]
[[vi:Thể loại:1802]]
[[war:CategoryKaarangay:1802]]
[[yo:Ẹ̀ka:1802]]
[[zh-yue:Category:1802年]]
11.502

уредувања