Разлика помеѓу преработките на „Сергеј Брин“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува da:Sergej Brin
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ca:Serguei Brin)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува da:Sergej Brin)
[[ca:Serguei Brin]]
[[cs:Sergey Brin]]
[[da:SergeySergej Brin]]
[[de:Sergey Brin]]
[[el:Σεργκέι Μπριν]]
126.811

уредување