Информација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Робот: Додава ur:اطلاعات; менува tr:Enformasyon
[проверена преработка][проверена преработка]
с Отстрането уредувањето на 77.29.176.110 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk
с r2.6.4) (Робот: Додава ur:اطلاعات; менува tr:Enformasyon
Ред 35:
[[be:Інфармацыя]]
[[be-x-old:Інфармацыя]]
[[bs:Informacija]]
[[bg:Информация]]
[[bs:Informacija]]
[[ca:Informació]]
[[cs:Informace]]
Ред 105:
[[th:สารสนเทศ]]
[[tg:Иттиолот]]
[[tr:BilişimEnformasyon]]
[[uk:Інформація]]
[[ur:اطلاعات]]
[[vi:Thông tin]]
[[war:Impormasyon]]
4.229

уредувања