Разлика помеѓу преработките на „Денес над Македонија“

с
r2.7.3) (Робот: Менува sr:Данас над Македонијом
с (r2.7.2) (Робот: Менува pl:Hymn Macedonii)
с (r2.7.3) (Робот: Менува sr:Данас над Македонијом)
[[sk:Denes nad Makedonija]]
[[sl:Denes nad Makedonija]]
[[sr:Данас над Македонијом]]
[[sr:Химна Републике Македоније]]
[[sh:Denes nad Makedonija]]
[[fi:Tänään Makedonian yllä]]
126.548

уредувања