Разлика помеѓу преработките на „Клиф Бартон“

Додадени 3 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
 
== Трагичната смрт ==
[[Податотека:Cliff Burton - by Fruggo.jpg|300px300px200|рамка|десно|Меморијалната плоча во Лингби]]
 
=== Сообраќајната несреќа ===
945

уредувања