Школки: Разлика помеѓу преработките

Додадени 56 бајти ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 62.162.219.67 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
[[th:ชั้นไบวาลเวีย]]
[[tr:Midyeler]]
[[tt:Ике кабырчыклы моллюсклар]]
[[uk:Двостулкові]]
[[vi:Thân mềm hai mảnh vỏ]]
85.496

уредувања