Месје 91: Разлика помеѓу преработките

Одземени 125 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава de, en, hr, id, ru, tr; менува sr)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Береникина Коса]]
 
[[desr:ZastavaNGC M914548]]
[[en:Zastava M91]]
[[hr:Zastava M91]]
[[id:Zastava M91]]
[[ru:Zastava M91]]
[[sr:Застава М91]]
[[tr:Zastava M91]]
206

уредувања